Prestavba domu smútku vo Svätom Jure

Uskutočnili sme kompletnú prestavbu domu smútku vo Svätom Jure. Skultúrnili sme aj prostredie. aby sme zabezpečili dôstojnú poslednú rozlúčku. Výsledok si môžete pozrieť sami.

Pohreb Lucky († 5)

Popoludní sme pochovali utýranú Lucku († 5).
Smutný príbeh utýranej Lucky dojal celé Slovensko. Ľudia na poslednú rozlúčku s ňou priniesli kvety, hračky a už pri príchode im po tvárach stekali slzy. Cirkevný obrad viedol arcibiskup Róbert Bezák. „Naše srdcia sú naplnené smútkom. Lucia túžila žiť.“ Začal na úvod dojímavého príhovoru.
Vo svojich slovách upozorňoval na krutosť a neľudskosť, ktorá vládne v dnešnom svete.

Krst auta arcibiskupom

Emeritný arcibiskup R. Bezák celebroval pohreb, ktorý spoločne vykonával s našou pohrebnou službou. Pri tejto príležitosti okrem iného, pokrstil náš prírastok do vozového parku. Arcibiskup bol príjemne potešený ústretovosťou a službami našej pohrebnej služby.

Prírastok do vozového parku

Mercedes E výrobca KUHLMANN CARS

Po 5 mesačnom čakaní sme sa dočkali prírastku do nášho vozového parku. Je to Mercedes E a vyrobila ho svetoznáma firma KUHLMANN CARS. Pohrebné vozidlo ako jediné na Slovensku spĺňa kritéria limuzíny so špeciálnym osvetlením interiéru a komplet exteriéru vozidla a súčasne, ako jediná pohrebná limuzína na Slovensku a okolitých krajinách, má vybudované chladenie v priestore na prepravu zosnulých

Kompletná rekonštrukcia domu smútku vo Svätom Jure

Kompletná rekonštrukcia